facebook
2 lata rękojmi na obuwie
dostawa 0 zł na wszystko (dla zakupów powyżej 200zł)
14 dni na zwrot produktu
wyszukiwarka zaawansowana

Zwroty i reklamacje

Reklamacje, wymiany i zwroty:

  • zakupione towary objęte są 12 miesięczną rękojmią. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu (paragon, faktura lub inny dowód zakupu). 
  • istnieje możliwość wymiany zakupionego towaru na inny rozmiar lub model. W takim przypadku należy skontaktować się z obsługą sklepu w celu sprawdzenia czy dany rozmiar lub model jest dostępny. Po potwierdzeniu dostępności należy odesłać zakupiony towar w oryginalnym opakowaniu i nienaruszonym stanie z załączonym dowodem zakupu. Klient zobowiązany jest do przesłania towaru na koszt własny. Przesyłki za pobraniem nie będą odbierane.
  • klient ma prawo zwrotu zakupionego towaru do 14 dni roboczych od jego dostarczenia, bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy zgodnie z art.7 ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrzadzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000r.), składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. W przypadku skorzystania z tego prawa towar należy odesłać w nienaruszonym stanie, oryginalnym opakowaniu z dowodem zakupu oraz oświadczeniem odstępującym od umowy zawartej na odległość. Klient zobowiązany jest do przesłania towaru na koszt własny. Przesyłki za pobraniem nie będą odbierane. 

 

ZAŁĄCZNIKI

Załącznik nr 1. Oświadczenie o odstąpienie od umowy

Załącznik nr 2. Formularz zgłoszenia reklamacji

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl